Прибирання держустанови

Ціна договірна.

У держустанови Львова щодня заходить безліч відвідувачів. Через велику кількість кабінетів, коридорів і додаткових приміщень технічний персонал установи може не справлятися з накопиченої брудом і пилом. Це в свою чергу загрожує як працівникам, так і відвідувачам закладу алергічною реакцією і підвищеним ризиком респіраторних і вірусних захворювань. Для підтримки здоров'я і працездатності необхідно дотримання санітарних норм, які строго визначають частоту прибирань в приміщеннях з високою прохідністю.

Компанія D&M є експертом по чистоті. До наших послуг вдаються, якщо технічний персонал не справляється з напливом відвідувачів або при інших непередбачених обставинах.

Генеральне прибирання у школах Львова

Дотримання чистоти в установах, де перебувають діти, є обов'язковою умовою для підтримки здоров'я дитячих організмів. Дитячий організм ще недостатньо стійкий до впливу зовнішніх чинників тому імунітет у дітей ще не сформований. Тому регулярне прибирання є обов'язковою умовою зниження захворюваності серед дітей.

Прибирання у школах Львова включає:

 • Санітарне прибирання - обробку спец. розчинами поверхонь - дверних ручок, стін, підвіконників, вікон тощо.
 • Збирання приміщень від бруду і пилу - суху і вологу.
 • Дезинфекцію приміщень.
 • Винос сміття.

Генеральне прибирання класу в школах Львова

Генеральне прибирання класів після канікул або ремонту може включати в себе:

 • Звільнення приміщення від легкої меблів.
 • Прибирання пилу і бруду з поверхонь.
 • Видалення бруду плям.
 • Миття вікон і рам і інших скляних поверхонь.
 • Прибирання підлог - суха і волога.

Наші бригади укомплектовані спеціальними технічними засобами для генерального прибирання - потужні пилососи та пароочищувачі дезінфікують все поверхні, очистять повітря і ретельно приберуть клас.

Генеральне прибирання в лікарнях Львова

Вимоги до санітарних норм в лікарнях і поліклініках завжди строго дотримувалися. Адже від цього залежить як успішність лікування пацієнтів, так і здоров'я медичного персоналу. Компанія D&M використовує тільки безпечні дезінфікуючі миючі засоби. Зателефонуйте нам і ми заздалегідь узгодимо з вами перелік послуг, що надаються і обсяг наміченої роботи. При прибиранні приміщення нами використовується сучасне німецьке обладнання та екологічно чисті засоби.

Прибирання стоматологічних кабінетів у Львові

Стоматологічний кабінет, схожий на маленьке операційної, тому чистота в кабінеті повинна бути ідеальною, як у справжній лікарні. Санітарними нормами пропонується крім класичної прибирання кабінету, проводити і дезінфекцію не тільки інструменту, але і всього приміщення. Чистота є необхідною умовою для роботи стоматолога і здоров'я його пацієнтів.

Ми пропонуємо стоматологам найвигідніші умови співпраці і надання повного спектру послуг.

Переваги компанії D&M

 • У всіх випадках обсяг роботи, і їх вартість визначається підписаним договором. Ми гарантуємо 100% виконання взятих зобов'язань. Якість прибирання гарантовано високу, терміни - згідно з договором. Економність - вам не потрібно наймати в штат додатковий технічний персонал і виплачувати йому, окрім зарплати, лікарняні та відпускні. Наша компанія швидко і якісно зробить всі необхідні роботи. Постійним клієнтам знижка гарантована.
 • Кожному клієнту - індивідуальний зручний графік. У зв'язку зі специфікою різних установ Львова ми готові працювати як в денну, так і в нічну зміну.
 • Дотримання термінів - завдяки гарній організації та професіоналізму наших співробітників, прибирання в держустанові займе мінімально можливу кількість часу. Кожен співробітник знає свої обов'язки і виконує їх старанно і ретельно.
 • Розширений перелік послуг - ми постійно освоюємо нові напрямки в клінінгу і готові запропонувати нашим клієнтам самі як затребувані, так і незвичні послуги. Ми беремося не тільки за прибирання класів, а й за приведення в порядок прилеглих територій, за мийку фасадів і зовнішніх панелей та інше.
 • Завжди висока якість - завдяки досвіду наших співробітників і використанню сучасної техніки, ми здатні забезпечити найвищу якість прибирання будь-яких приміщень, включаючи дитячі та медичні установи.
 • Екологічна безпека - нами застосовуються при збиранні тільки перевірені екологічні кошти, безпечні як для дорослих, так і для дітей. Всі кошти мають сертифікати якості, що підтверджують відсутність шкідливих речовин і алергенів.