Поклейка розмітки та самоклеючої плівки

Ціна договірна / мін. замовлення 600 грн.

Обклеювання меблів самоклеючою плівкою - ефективний спосіб перетворити звичний домашній простір, при цьому не вдаючись до значних витрат. Самоклейка дозволяє не купувати нові меблі і дати нове життя старим, що значно економить час, фінанси, а також дозволяє виявити свої дизайнерські таланти. Але обклеювання меблів плівкою - це не такий простий процес, як спершу може здатися. Для цього необхідно правильно вибрати плівку, а також зрозуміти, як правильно її наклеїти і як зняти стару плівку.

Етапи робіт

Бажано наклеювати плівку на мокру поверхню. Для цього її змочують мильним розчином, що складається з води і декількох крапель будь-якого миючого засобу. Коли поверхня очиститься від забруднень, можна буде приступати до роботи, яка включає в себе наступні етапи:

  • Розмітка . За допомогою крейди або олівця наносять позначки на місце, де передбачається розміщення малюнка.
  • Підготовка плівки. Вінілову самоклейку прикладають до поверхні і вирівнюють її таким чином, щоб не було перекосів. Для зручності плівку фіксують скотчем.
  • Обклеювання. Верхній кінець самоклейки звільняється від підкладки і наклеюється відповідно до раніше намальованих розміток. При цьому не можна звільняти від паперової основи весь рулон відразу. Роботу потрібно виконувати акуратно - підкладку знімати по 5 сантиметрів, плавним рухом зверху вниз. Потім плівка розгладжується від центру до країв (за допомогою спеціального ракеля або ганчірки).

Чому плівка - хороший варіант?

Процес оновлення простору з використанням самоклейки нескладний, але при цьому вимагає досить багато уважності, ретельності і часу. Але натомість ви отримаєте саме такі меблі, які ідеально впишуться в інтер'єр вашої квартири завдяки величезній різноманітності кольорів, поверхонь та інших рішень. Крім того, на неї варто звернути увагу ще тому, що: 

  • Легкий догляд. Для чищення поверхні потрібно використовувати звичайні миючі засоби та гелі - і ніяких «спеціальних» коштів.
  •  Вологостійкість, термостійкість і опір ультрафіолетовому випромінюванню. Завдяки своїм властивостям плівка може прослужити роки, при цьому майже не втрачаючи зрвнішні характеристики. 
  •  Хороший зовнішній вигляд. Якщо, наприклад, наклеїти плівку на шафу, якому вже чимало років, він помітно зміниться і буде майже не відрізняється від нового.
  •  Різноманітність застосування. Використання плівки в дитячій кімнаті - відмінний спосіб подарувати дитині нові емоції завдяки яскравим забарвленням, доступним у виборі плівки. Самоклейку можна застосувати у вигляді, наприклад, аплікації на кухонні шафи або холодильник.
  • Самоклеючу плівку використовують у якості реклами, наклеюючи її на авто або вітрину, оскільки це просто й практично.

Очевидно, що плівка, наклеєна на авто, транспорт, стіну або вітрину, стане прекрасним варіантом для створення нового дизайну, а також - по-справжньому ефективної зовнішньої реклами за доступною ціною. Саме тому багато людей і навіть компаній, в тому числі і великі, вдаються до даного способу внутрішнього і зовнішнього оформлення.