Вивіз будівельного сміття

Ціна договірна/ мін. замовлення 800грн.

Будівельне сміття - це не тільки нешкідливі упаковки від будівельних сумішей і залишки старих шпалер. Це також габаритні предмети (арматура, шматки бетону, старі віконні рами) і навіть небезпечні засоби (скловата, хімікати), які залишаються у будинках, квартирах або інших приміщеннях після ремонту. Їх потрібно не просто зібрати і винести, але й правильно утилізувати. Найчастіше цією послугою користуються під час прибирання після пожежі або після прориву каналізації.

Сміття після будівельних робіт потрібно вивозити в спеціально відведені місця. Зробити самому це досить складно - потрібен пропуск і спеціальний транспорт. Грамотне рішення - вивіз будівельного сміття у Львові компанією D&M. У нашому арсеналі - автомобілі різної вантажопідйомності і досвідчені вантажники. Надання послуги можливо в день звернення.

Етапи роботи

Фахівці D&M:

  1. Зберуть будівельні відходи, а також демонтують плитку
  2. Запакують їх в мішки. Ми дотримуємося санітарних та екологічних норм, згідно з якими сипучі речовини (бита цегла, оскільки бетону) можуть перевозитися тільки в упакованому вигляді.
  3. Спустять відходи на перший поверх і завантажать в автомобіль, який доставить мішки на спеціалізований полігон.
  4. Приберуть сміття, в тому числі на сходах, в ліфті.

Ціна залежить головним чином від обсягу майбутньої роботи. Також у вартість враховується пакетування сміття, спосіб спуску на перший поверх (на ліфті або по сходах).

Переваги D&M

  • Комплексно підходимо до вирішення завдань. Після ремонту залишається не тільки сміття, але також запилене приміщення, брудні вікна. З цим легко впораються наші досвідчені майстри.
  • Надаємо послуги на підставі договору, що гарантує якість робіт.
  • Співпрацюємо тільки з ввічливими, компетентними, відповідальними фахівцями.
  • Пропонуємо доступні ціни, тішимо постійних клієнтів бонусами і знижками.

Замовити послугу можна за телефоном або за допомогою заявки на сайті. Менеджер оцінить обсяг робіт і зорієнтує Вас за вартістю.